НОВИНИ » 2018 » Квітень » 24 » Тиждень безпеки дитини у ДНЗ „Веселка”
14:56
Тиждень безпеки дитини у ДНЗ „Веселка”

Упродовж року у дошкільних навчальних закладах м. Острога проводиться планомірна робота, спрямована на формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способам регулювання власної поведінки у довкіллі. Підсумки цієї роботи підводяться в кінці навчального року під час проведення Тижня безпеки дитини.

У квітні місяці 2018 року у дошкільному навчальному закладі „Веселка” в м. Острог пройшов Тиждень безпеки дитини, у ході якого проводилися конкурси, бесіди, читання художньої літератури, естафети для дітлахів, у холі садочку організовані виставки малюнків. Методична допомога у проведенні заходу надавалась методистом обласного методичного кабінету Аллою Тищенко та завідувачем Острозьких курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Вихованці садочка завітали до 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини, де мали змогу побачити справжніх вогнеборців, спеціальну техніку, на якій щодня виїжджають на гасіння пожеж та ліквідацію надзвичайних ситуацій. Діти самі відчули себе у ролі рятувальників. Все це викликало неабиякий емоційний сплеск у малят.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Ярослав Андросюк, завідувач Острозьких курсів 3 категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

 

Переглядів: 72 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]