НОВИНИ » 2018 » Квітень » 27 » Тиждень безпеки дитини в Корецькому садочку
15:13
Тиждень безпеки дитини в Корецькому садочку

У сьогоденні, навчаючи найменше покоління правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Упродовж року в дошкільних навчальних закладах м. Корець та району проводиться планомірна робота, спрямована на формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних та небезпечних обставинах. Враховуючи, що ДНЗ (ясла-садок) №3 „Ромашка” Корецької міської ради являється опорним, в жовтні 2017 року було проведено семінар-практикум завідувачів та вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Корецького району з теми „Організація освітньої роботи щодо формування безпечної поведінки у дітей дошкільного віку”. Підсумки цієї роботи підведено в кінці навчального року під час проведення Тижня безпеки дитини, що проходив у дошкільному закладі з 23 по 27 квітня 2018 року. У ході заходу проводилися конкурси, бесіди, читання художньої літератури, спортивні естафети, в садочку організована виставка малюнків, проведені профілактичні бесіди з батьками. Методична допомога у проведенні заходу надавалась майстром виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Кульмінацією заходу були практичні навчання. За задумом, спрацювала пожежна сигналізація від задимлення в коридорі. Після сигналу „Увага всім!” було здійснено евакуацію дітей з приміщення.

Також до вихованців садочка завітали співробітники чергового караулу 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Корця. Діти мали змогу побачити справжніх вогнеборців, спеціальну техніку, на якій щодня виїжджають на гасіння пожеж, а також відчули себе у ролі рятувальників, емоційно реагуючи на проведення заходу.

Володимир Ясеньчук,
майстер виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 153 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]