НОВИНИ » 2018 » Жовтень » 29 » Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
16:06
Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Відповідно до вимог нормативно-правових документів у сфері цивільного захисту, наказів Міністерства освіти і науки України, у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах протягом жовтня – листопада проводяться Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності. До участі у проведенні таких заходів традиційно залучаються педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Так, 25 жовтня 2018 року, на запрошення керівництва Рівненського вищого професійно-технічного училища №1, майстром виробничого навчання Центру було проведено заняття з працівниками та учнями училища з теми „Дії населення у надзвичайних ситуаціях”. Під час проведення заняття демонструвалися навчальні відеофільми „Дії населення при аварії на хімічно небезпечних об’єктах, „Правила використання захисної споруди цивільного захисту”, „Порядок надання домедичної допомоги”.

На завершення, з членами об’єктової комісії з питань надзвичайних ситуацій було проведено інструктивно-методичне заняття щодо планування заходів цивільного захисту у професійно-технічному закладі.

Ігор Кільченко,
майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки,
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 37 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]