НОВИНИ » 2018 » Жовтень » 31 » У Локницькій ОТГ відбувся семінар-практикум з працівниками освіти
16:37
У Локницькій ОТГ відбувся семінар-практикум з працівниками освіти

30 жовтня 2018 року на базі Локницької ЗОШ І - ІІІ ступенів, у рамках проведення Дня ЦЗ, проведено інформаційний семінар-практикум з заступниками директорів шкіл з виховної роботи та вчителями предмету „Захист Вітчизни” закладів загальної середньої освіти Локницької ОТГ Зарічненського району.

Перед учасниками семінар-практикуму виступили представники освіти Локницької ОТГ: спеціаліст І категорії з соціальної роботи Євгеній Васерук та заступник директора Локницької ЗОШ Олександр Кушнерук, які розповіли присутнім про порядок, умови та перспективи створення кабінету з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності освітнього закладу.

Майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області у своєму виступі зосередив увагу присутніх на підготовці та проведенні Днів цивільного захисту в закладах загальної середньої освіти об’єднаної територіальної громади та аргументував необхідність створення навчально-методичного кабінету з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Учасники семінару переглянули відеоматеріали, створені педагогічними працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, „Відкриття навчально-методичного кабінету в ЗОШ №4 м. Вараш”.

Наступним етапом семінару була презентація навчально-методичного кабінету з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності школи. Присутні відзначили естетичне оформлення класу, цікаві, змістовні плакати, методичні матеріали.

Усі представники шкіл отримали методичні матеріали, пам'ятки та буклети, підготовлені фахівцями НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Валентин Касянчук,
майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 24 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]