НОВИНИ » 2018 » Травень » 3 » У Рівненському професійному ліцеї пройшов День цивільного захисту
16:18
У Рівненському професійному ліцеї пройшов День цивільного захисту

З метою профілактики виникнення надзвичайних ситуацій та задля практичного закріплення знань з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 3 травня 2018 року у Рівненському професійному ліцеї проведено День цивільного захисту.

З ініціативи керівництва закладу до проведення заходу було залучено фахівців Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Рівненській області та працівників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Після сигналу „Увага всім!” працівники та учні ліцею організовано провели навчальну евакуацію з приміщення закладу, після чого вишикувались на подвір’ї ліцею. Ліцеїсти слухали виступи фахівця з цивільного захисту ГУ ДСНС України у Рівненській області Романа Бондара та майстра виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Віталія Саса, які довели до присутніх правила поводження у надзвичайних ситуаціях, описали дії рятувальників при пожежах та при ліквідації аварій з викидом небезпечних хімічних речовин, продемонстрували прийоми локалізації місця загоряння з використанням вогнегасників. Бажаючі учасники заходу мали змогу перевірити свої вміння користуватись первинними засобами пожежогасіння.

Працівники ДСНС представили для огляду учнів аварійно-рятувальне обладнання, розповіли про те, як у різних ситуаціях діють рятувальники з тим чи іншим спорядженням, охарактеризували засоби захисту. До того ж учні мали унікальну можливість побачити окреме обладнання в дії.

Учні та працівники були вдячні за проведений захід, показові виступи та змістовні відповіді на свої запитання.

Наталія Зищук,
методист обласного методичного кабінету;

Віталій Сас,
майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 111 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]