НОВИНИ » 2018 » Липень » 2 » У санаторно-оздоровчому комплексі ,,Країна мрій” пройшов захід приурочений до Міжнародного дня боротьби з наркозалежністю
15:27
У санаторно-оздоровчому комплексі ,,Країна мрій” пройшов захід приурочений до Міжнародного дня боротьби з наркозалежністю

Сьогодні, напевно, кожному відомо, що таке наркоманія і які її масштаби. Багато хто ставиться до наркозалежних людей з презирством і засудженням, проте слід знати, що, потрапивши одного разу в цю пастку, людина більше не здатна контролювати ситуацію – її особистість руйнується, також знищується фізичне здоров`я. Наркоманія зруйнувала безліч життів, усе полягає в тому, що кількість наркозалежних людей з кожним роком зростає, і сьогодні ця проблема стосується навіть дітей. За оцінками ООН в усьому світі сьогодні нараховується не менше 185 млн. людей, що вживають наркотики, і середній вік цієї групи людей, на жаль, з кожним роком зменшується. Саме тому, 27 червня 2018 року на базі санаторно-оздоровчого комплексу ,,Країна мрій”, що знаходиться в с. Межирічі Острозького району, фахівці Острозьких курсів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області спільно з консультантами Рівненського обласного благодійного фонду ,,Наше майбутнє” провели захід приурочений до Міжнародного дня боротьби з наркозалежністю, що відзначається у світі щороку 26 червня.

 

Метою даного заходу було проінформувати підлітків та дітей про небезпеку такого напрямку „розваг” і їх наслідки, масштаби небезпеки наркоманії, а також про те, що наркозалежні люди важко хворі та в першу чергу потребують допомоги. Також відпочиваючим було продемонстровано документальний фільм про жахливі масштаби наркоманії в сучасному світі та про наслідки вживання наркотиків.

Також педагогічні працівники Острозьких курсів НМЦ та БЖД Рівненської області нагадали дітям правила відпочинку на природі, біля водойми, обговорили способи захисту від небезпечних рослин та комах, розширили знання про правила захисту під час грози. Діти працювали активно, сприймали інформацію із задоволенням, а на згадку отримали пам’ятки щодо правил безпечної поведінки під час канікул.

Ярослав Андросюк,
завідувач Острозьких курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 116 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]