НОВИНИ » 2018 » Квітень » 26 » У сусідів стартували тренування органів управління та сил цивільного захисту
11:22
У сусідів стартували тренування органів управління та сил цивільного захисту

25 квітня 2018 року на Хмельниччині за участю заступника голови ДСНС України Руслана Білошицького та голови Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука стартували масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області та її ланок Славутського, Ізяславського, Шепетівського, Білогірського районів та міст Нетішин, Славута у разі виникнення радіаційної аварії на Хмельницькій АЕС.

За тактичним задумом тренувань, під час проведення планового технічного обслуговування систем безпеки виникла позаштатна ситуація, яка класифікувалася з нарощенням від „Аварійної готовності” до „Комунальної аварії”.

Зона можливого небезпечного радіаційного забруднення при аварії на Хмельницькій АЕС становить 1820 км². У 30–ти кілометрову зону спостереження підлягають 125 населених пунктів, в тому числі міста Нетішин, Славута, Ізяслав та 122 сільських населених пунктів у межах Славутського, Ізяславського, Білогірського і Шепетівського районів. Загальна чисельність населення складає 134,6 тис. чоловік. Головна мета навчань – вдосконалення виконання заходів оповіщення персоналу ХАЕС та населення, евакуації та життєзабезпечення евакуйованого населення із 30-км зони спостереження, укриття в захисних спорудах, проведення йодної профілактики. Такі заходи мають практично відпрацьовуватися на постійній основі аби гарантувати безпеку громадян, що проживають поблизу Хмельницької атомної електростанції.

Також до проведення заходу були запрошені заступник голови Острозької районної державної адміністрації, начальник відділу НС Острозької РДА, заступник Острозького міського голови, начальник відділу НС Острозької міської ради.

Ярослав Андросюк,
завідувач Острозьких курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 102 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]