НОВИНИ » 2018 » Жовтень » 19 » Участь у нараді
12:37
Участь у нараді

18 жовтня 2018 року в актовій залі ДПРЧ-3 ДПРЗ-3 ГУ ДСНС України в Рівненській області відбулася нарада з посадовими особами, які здійснюють функції державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки в містах та районах області, а також посадових осіб підрозділів відповідальних за організацію та проведення навчання населення правилам пожежної безпеки за місцем проживання.

У нараді також брали участь працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Методист обласних курсів Наталія Кособуцька доповіла учасникам наради про вимоги нормативно-правових актів держави до створення та функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування та житлово-експлуатаційних організаціях усіх форм власності. Адже одним з головних завдань у діяльності консультаційних пунктів є просвітницька робота щодо дотримання пожежної безпеки населенням за місцем проживання.

Начальник циклу практичної підготовки підполковник служби ЦЗ Алла Скомаровська наголосила на важливості проведення на суб’єктах господарювання спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.

Заступник начальника центру з навчальної та виробничої роботи Андрій Клещевніков інформував про умови проходження навчання з цивільного захисту та пожежної безпеки у навчально-методичному центрі, відповів на численні запитання присутніх та запросив до плідної співпраці у сфері цивільного захисту.

Наталія Кособуцька,
методист курсів
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 27 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]