НОВИНИ » 2017 » Грудень » 21 » Веселі свята – це безпечні свята !
17:59
Веселі свята – це безпечні свята !

Напередодні Нового року та Різдва Христового, майже, в кожному закладі, установі та організації відбудуться святкові заходи з залученням великої кількості людей, зважаючи на це, варто згадати про правила пожежної та техногенної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкувань. Саме з цією метою 21 грудня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 працівники Здолбунівських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

З керівним складом, педагогічними працівниками та учнями школи фахівці курсів провели бесіди, надали консультації з безпеки життєдіяльності в умовах низьких температур, поведінки на кризі, надання домедичної допомоги, користування електричними та обігрівальними приладами і дій під час виникнення пожежі у житлових будинках.

Серед працівників навчального закладу було розповсюджено тематичні інформаційні листівки, пам’ятки, буклети. Методичні матеріали підготував Обласний методичний кабінет НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області, який плідно працює в напрямку методичного супроводу навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Сергій Степанюк,
майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 86 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]