НОВИНИ » 2018 » Листопад » 2 » Вітання ювіляру
12:01
Вітання ювіляру

30 жовтня 2018 року відсвяткував своє 60-ти річчя педагогічний працівник Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області Володимир Коваль. Фахівці Центру запросили ювіляра до установи, щоб привітати зі знаменною датою, адже, зважаючи на стан підвищеної готовності в державі, Володимир Олександрович мобілізований до лав Збройних Сил України з 2015 року.

Начальник Центру полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук 1 листопада 2018 року вручив грамоту за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу цивільного захисту та адресне вітання з нагоди ювілею. На адресу іменинника прозвучали привітання з ювілеєм, слова вдячності та побажання.

Володимир Коваль працює у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Рівненської області більше 10-ти років. Розпочав свою діяльність з майстра виробничого навчання і продовжив на посаді викладача обласних та м. Рівне курсів удосконалення керівних кадрів. Ювіляр пройшов нелегкий, але славний шлях, на якому були творчі пошуки, успіхи та здобутки.

Про свій життєвий шлях іменинник розповідає з гордістю та посмішкою, за роки сумлінної праці він здобув друзів не тільки в Центрі, на території області, але й по всій Україні, а ще – безцінний досвід, яким з радістю ділиться з оточуючими.

Починав військову службу з командира взводу і на сучасному етапі проходить службу на посаді заступника обласного військового комісара Рівненської області у військовому званні полковник. Загальна вислуга років складає понад 35 років.

Та й теперішні дні прикрашають радощі, важливі досягнення й прості людські цінності, такі як любов до життя, дружба, прекрасна сім’я. Володимир Олександрович виростив двох синів і тепер отримує неймовірну радість під час спілкування з онуками.

У вільний час від виконання службових обов’язків Володимир Коваль подорожує історичними місцями Рівненщини, веде здоровий спосіб життя і активно його пропагує.

Весь колектив Навчально-методичного центру вітає іменинника з Днем його народження і бажає міцного здоров’я, щастя в родині, поваги від дітей та онуків, кохання, добрих і вірних друзів поряд та мирного неба над головою на довгі-довгі роки!

Наталія Яковець,
завідувач обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ там БЖД Рівненської області

Переглядів: 52 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]