НОВИНИ » 2018 » Жовтень » 8 » Вітання працівників освіти
12:44
Вітання працівників освіти

Історичною передумовою для заснування Дня вчителя стала Спеціальна міжурядова конференція про статус вчителів, що відбулася 5 жовтня 1966 року в Парижі. У результаті представниками ЮНЕСКО та Міжнародної організації праці був підписаний документ „Рекомендації, що стосуються статусу вчителів”.

 

В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня. Цьогоріч він святкується 7 жовтня.

Сьогодні в Україні майже 660 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання і науково-педагогічних працівників. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Цей день покликаний привернути увагу до соціального статусу вчителів у суспільстві, їхній ролі в освіті та розвитку майбутнього покоління.

5 жовтня 2018 року від імені керівництва НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області вручено грамоту, Олександру Павловичу директору Локницької ЗОШ І-ІІІ ступенів (опорного закладу загальної середньої освіти з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності) за зразкову підготовку і проведення заходів цивільного захисту.

Валентин Касянчук,
майстер виробничого навчання
Вараських курсів 3 категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 33 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]