НОВИНИ » 2017 » Грудень » 6 » Всеукраїнський тиждень права
17:00
Всеукраїнський тиждень права


Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає  10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини та відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 "Про Всеукраїнський тиждень права".

Метою Тижня права є надання правової освіти громадянам, формування у них правової свідомості та культури.

05 грудня 2017 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області юрисконсультом І категорії було організовано інформування працівників Центру в рамках проекту „Я МАЮ ПРАВО!” та Всеукраїнського тижня права.

Для участі в даному заході було запрошено головного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головне територіальне управління юстиції в Рівненській області Ларису Данилюк, яка довела до членів колективу Центру їхні права та інформацію про те, куди звертатися у разі їх порушення. Також були надані відповіді на запитання працівників та розповсюджено інформаційні листівки стосовно прав людини і громадянина.

Оксана Чишко,
юрисконсультом І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 104 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]