НОВИНИ » 2018 » Грудень » 12 » Всеукраїнський тиждень права
16:26
Всеукраїнський тиждень права

Щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини та відповідно до Указу Президента України проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Цього року світове співтовариство відзначає 70-річчя з моменту закріплення на міжнародному рівні базового переліку прав людини.

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права 11 грудня 2018 року в НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області юрисконсультом І категорії Оксаною Чишко було організовано інформування працівників Центру щодо правової освіти громадян, формування у них правової свідомості та культури.

Для участі в даному заході було запрошено головного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Ларису Данилюк, яка довела до колективу Центру їхні права та інформацію про те, куди звертатися у разі їх порушення.

Розповіла про запобігання та протидію насильства в сім’ї, як захистити себе та свою родину, що робити і куди звертатися у випадку прояву насильства, надала інформацію про запровадження нових, більш дієвих, заходів впливу на батьків, які відмовляються сплачувати аліменти тощо.

Також були надані відповіді на запитання працівників та розповсюджено інформаційні листівки стосовно прав людини і громадянина.

Оксана Чишко,
юрисконсульт І категорії
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 65 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]