НОВИНИ » 2018 » Вересень » 24 » Всеукраїнський успіх Вараша
16:44
Всеукраїнський успіх Вараша

У сучасному світі усе гостріше постає проблема забруднення навколишнього середовища побутовими відходами. Пластикові пляшки, поліетиленові пакети, бляшанки та інші поліпропіленові упаковки майже не розкладаються природним шляхом, а тому просто накопичуються, і кількість такого сміття кожного року збільшується у геометричній прогресії. Тож, екологічна проблема потребує негайного вирішення.

Впроваджувати принципи роздільного сортування сміття в Україні взялася благодійна організація „Klitschko Foundation”, створена за ініціативи діючого мера Києва Віталія Кличка. За сприяння „The Coca-Cola Company”, вона уже 15 років підтримує учнівські ініціативи з усієї країни і цієї весни вони запустили свій новий проект „Zero Waste School”. Взяти участь в ньому могли активні учні 9-11 класів з усієї країни.

На триденне навчання в Київ потрапила і команда Вараської ЗОШ №3 „Forse of 4”. Для них були прочитані лекції найвпливовішими громадськими активістами. Учні зустрілися з лідерами сфери екології, дізналися як правильно сортувати і переробляти сміття. Приїхавши додому, вони мали на практиці втілити отримані знання і організувати власний проект з покращення екології міста.

Як завершальний етап проекту 21 вересня 2018 року було організоване загальноміське прибирання м. Вараша, а саме паркової зони і набережної річки Стир, на яке приїхали представники „Klitschko Foundation” і телебачення.

У прибиранні взяли участь не тільки учні та вчителі, а й працівники управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради на чолі з начальником Оленою Корень, працівники міської ради, персонал ПП „Імбекс”, „М’яско”, КП „Благоустрій” і всі небайдужі. Не стояли осторонь і працівники Вараських курсів 3 категорії, які водночас з особистим прибиранням території проводили інформаційну роботу з населенням. Було поширено пам’ятки навчального характеру, особливу увагу звертали на неприпустимість спалювання сухого листя, що приносить велику шкоду екології. Найактивнішим учасникам працівники курсів вручили повітряні кульки з емблемою Центру.

Після прибирання для учасників заходу місцеві благодійники організували частування, а за підтримки народного депутата Василя Яніцького відбувся розіграш призів для усіх учасників акції.

Вараська команда „Forse of 4” була визнана переможницею Всеукраїнських змагань і нагороджена сучасною машиною для пресування твердих побутових відходів.

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 45 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]