НОВИНИ » 2018 » Квітень » 24 » Заняття з школярами
15:45
Заняття з школярами

В теперішній складний для нашої держави час кожна людина повинна знати основні правила поводження в екстремальних ситуаціях. Особливо це стосується підростаючого покоління. Надзвичайна ситуація може застати зненацька, коли батьків чи інших дорослих не виявиться поруч.

Тож сьогодні, як ніколи, постає питання навчання дітей. 24 квітня 2018 року до Вараських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області завітали учні та класний керівник 7-го класу ЗОШ №5 м. Вараш, щоб поглибити знання з цивільного захисту.

Десятки дітей щороку травмуються й гинуть як від незнання правил безпеки при знаходженні вибухонебезпечних предметів, так і від необережності, при намаганнях власноруч розібрати чи знешкодити боєприпас, здати його на металобрухт. Через це небезпечним знахідкам була приділена особлива увага – працівники курсів продемонстрували учням відеофільми про небезпечні знахідки та правильне поводження при їх виявленні.

Також учнів ознайомили з правилами поведінки під час виникнення пожеж, навчили дітей надавати домедичну допомогу. Тому, що тільки своєчасна та правильна домедична допомога здатна врятувати життя людині. А як правило, першими очевидцями нещасного випадку є звичайні громадяни, які не мають медичної освіти.

Найбільшу цікавість учнів викликали протигази. Ознайомившись з правилами користування, учні з радістю підбирали та одягали їх і фотографувались. Загалом, час використали цікаво й змістовно.

Вчитель та учні залишились задоволеними від проведеного заходу та зазначили, що отримали масу позитивних емоцій та гарний настрій. Ми впевнені, що цей захід матиме позитивні результати і учні, при потребі, скористаються знаннями та вміннями, отриманими на курсах.

Ніна Регещук,
майстер виробничого навчання Вараських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 96 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]