НОВИНИ » 2018 » Січень » 29 » Заплив „моржів” на озері Басів Кут
11:32
Заплив „моржів” на озері Басів Кут

Купатись на Водохреще - традиція з тисячолітньою історією. А от влаштовувати у січні серед плавців змагання на швидкість – це вже новація.

Найпопулярнішим є зимове купання у Фінляндії, де воно пов'язане з культурою та поширенням сауни чи лазні. Перебування у гарячому повітрі лазні чергується з зануренням до ополонки чи басейну з холодною водою. У Фінляндії з 1989 року проводяться змагання із зимового плавання.

27 січня 2018 року на Веслувально-спортивній базі „Басів Кут” для усіх любителів зимового плавання відбувся Відкритий чемпіонат Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна” із зимових видів плавання. Програма змагань передбачала запливи різних вікових категорій серед чоловіків та жінок.

До організації та проведення змагань долучилися фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області: на території бази було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

У місці відведеному для масового купання громадян, педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД області спільно з рятувальниками провели профілактичний інструктаж щодо правил безпеки на водоймах взимку, вкотре нагадали рибалкам заходи безпеки під час перебування на кризі. Для закріплення знань роздавали пам’ятки з правилами поведінки на льоду та порядком надання допомоги потопаючим, а також інші корисні поради на зимовий період.

Головна мета чемпіонату - пропагування здорового способу життя, проте варто зазначити, що дотримання правил безпечної поведінки зберігає здоров’я та життя. За результатами змагань переможці отримали кубки, медалі та пам’ятні подарунки.

Наталія Зищук,
методист обласного методичного кабінету,

Віталій Сас,
майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 140 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]