НОВИНИ » 2017 » Жовтень » 19 » Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
17:10
Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

19 жовтня 2017 року, під головуванням очільника міста Сергія Анощенка, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста. Одне з питань порядку денного було питання, що стосувалося виділення коштів для потреб Кузнецовського міського комунального підприємства на придбання паливно-мастильних матеріалів з резервного фонду міста.

З метою запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру та для забезпечення епідеміологічного благополуччя, з урахуванням листів-звернень від комунального підприємства, комісія затвердила експертний висновок про визначення рівня надзвичайної ситуації, яка може виникнути в місті Вараш. Було погоджено виділення коштів на придбання паливо-мастильних матеріалів для вивезення та захоронення побутових відходів  Кузнецовського міського комунального підприємства з резервного фонду міста на умовах повернення.

Участь у даному оперативному засіданні прийняли працівники Кузнецовських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області з метою ознайомлення з роботою постійної комісії з питань ТЕБ та НС міста.

Юлія Козлова,
завідувач Кузнецовських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 114 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]