НОВИНИ » 2018 » Червень » 27 » Засідання методичної комісії
18:01
Засідання методичної комісії

27 червня 2018 року у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Рівненської області відбулось засідання методичної комісії. У ході засідання розглянуті об’ємні питання порядку денного, що актуальні для навчально-методичної діяльності установи.

Розпочалось засідання з приємної події: вручення Подяки ДСНС України Олені Мамчур, майстру виробничого навчання циклу практичної підготовки, за високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Конституції.

Андрій Мощук, заступник завідувача курсів, доповів про виконання у І півріччі поточного року Плану коплектування НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області слухачами з функціонального навчання у сфері ЦЗ на 2018 рік, зазначивши що в основному план виконано.

Сергій Вовчук, начальник Центру полковник служби ЦЗ, зауважив, що підготовчу роботу щодо організації навчання окремих категорій слухачів необхідно проводити завчасно спільно з фахівцями ГУ ДСНС у області.

Із звітом щодо результатів підготовки та проведення Дня ЦЗ та Тижня безпеки дитини в опорних з питань ЦЗ та бепеки життєдіяльності закладах освіти перед учасниками засідання виступила Наталія Зищук, методист обласного методичного кабінету НМЦ, та проінформувала, що в ході надання методичної допомоги опорним (базовим) закладам виявлено ряд недоліків. Зокрема, щодо створення та облаштування навчально-методичних кабінетів відповідно до вимог розділу ІV. Положення про опорний навчальний заклад з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у мережі загальноосвітніх навчальних закладів Рівненської області, затвердженого Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області та погодженого з управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації 29.07.2016.

Плануючі документи з питань ЦЗ потребують коригування та доопрацювання відповідно до вимог наказу ДСНС України від 12.07.2016 №335 „Про затвердження примірного переліку документів з питань цивільного захисту, що розробляються центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання”. Особливої уваги слід приділяти новоствореним опорним закладам при об’єднаних територіальних громадах.

Також, Сергій Брикса, новопризначений майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії, провів пробне заняття з теми „Організаційні основи роботи консультаційних пунктів з питань ЦЗ”, яке за результатами обговорення членами комісії було зараховано.

Начальник центру полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук проаналізував діяльність усіх структурних підрозділів за звітний період з питань, що розглядались, та окреслив головні завдання у ІІ півріччі 2018 року.

Наталія Яковець,
завідувач обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.

Переглядів: 122 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]