НОВИНИ » 2018 » Березень » 1 » Засідання педагогічної ради НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області
17:53
Засідання педагогічної ради НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

28 лютого 2018 року працівники навчально-методичного центру взяли участь у засіданні педагогічної ради.

Найбільш об’ємним питанням порядку денного було „Про обговорення та схвалення звітів про роботу в міжатестаційний період педпрацівників, які атестуються у 2017-2018 році”.

На засіданні заслухали та схвалили звіти про роботу педагогічних працівників, які цього року проходять атестацію: Андрія Клещевнікова заступника начальника центру з навчальної та виробничої роботи, Юлії Козлової завідувача Вараських курсів 3 категорії, Віталія Саса майстра виробничого навчання циклу практичної підготовки, Володимира Ясеньчука майстра виробничого навчання Острозьких курсів 3 категорії.

Викладач обласних курсів Віктор Зейда провів інструкторсько-методичне заняття з теми „Організація управління та планування заходів у сфері ЦЗ в об’єднаних територіальних громадах”. Окрім іншого, педпрацівник нагадав присутнім, що на сайті Центру розміщено примірні переліки плануючої документації з питань цивільного захисту для органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та суб’єктів господарювання, якими можуть скористатися як колеги так і особи керівного складу та фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Начальник Центру полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук зауважив, що заходи атестаційного періоду 2017-2018 років продовжуються та сприятимуть підвищенню педагогічної майстерності усіх працівників нашої навчально-методичної установи. Адже отримання практичних навичок реагування на НС керівним складом цивільного захисту та пересічними громадянами є головною метою освітньої діяльності у сфері цивільного захисту.

Наталія Кособуцька,
методист обласних курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 140 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]