НОВИНИ » 2018 » Квітень » 13 » Засідання педагогічної ради НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області
11:13
Засідання педагогічної ради НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

12 квітня 2018 року працівники навчально-методичного центру провели засідання педагогічної ради.

Основним питанням порядку денного було „Про підбиття підсумків організації навчально-методичної роботи Центру у першому кварталі 2018 року ”. Основними доповідачами з цього питання були завідувач обласних та м. Рівне курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Олександр Пархомей та керівники структурних підрозділів.

Начальник центру полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук проаналізував діяльність усіх структурних підрозділів за звітний період та окреслив головні аспекти подальшої роботи і детально зупинився на першочергових завданнях, на яких необхідно зосередити зусилля колективу. Також, розповів присутнім про проведення показового спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту у Житомирській області на базі ПАТ„Житомирський маслозавод”.

Юрисконсульт, Оксана Чишко, довела усім працівникам зміни, які внесено до „Колективного договору між Керівником та Уповноваженим представником трудового колективу НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області на 2018-2019 роки”.

Одним з питань засідання педагогічної ради було проведення інструкторсько-методичного заняття викладача обласних курсів Володимира Павлюка з теми „Організація робіт з реагування на НС та ліквідація їх наслідків”. Фахівець провів аналіз змін у нормативно-правовій базі, що стосується організації робіт з реагування на НС та порядок роботи сил ЦЗ.

На засіданні розглядалися організаційні питання, що забезпечать успішне виконання функціональних завдань нашої навчально-методичної установи та дозволять працювати з оптимізмом.

Алла Тищенко,

методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 156 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]