НОВИНИ » 2018 » Жовтень » 16 » Засідання педагогічної ради НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області
21:32
Засідання педагогічної ради НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

12 жовтня 2018 року працівники Навчально-методичного центру взяли участь у засіданні педагогічної ради.

Основним питанням порядку денного було підбиття підсумків організації навчально-методичної роботи Центру за 9 місяців 2018 року, де основними доповідачами з цього питання були керівники структурних підрозділів.

Начальник центру полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук проаналізував діяльність усіх структурних підрозділів за звітний період та окреслив головні аспекти подальшої роботи. Ознайомив присутніх з матеріалами 20 Всеукраїнської науково-практичної конференції з теми „Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку” . Розповів про перспективну організаційну структуру навчально-методичних центрів України та завдання їх структурних підрозділів. Оскільки, після затвердження Типового положення про НМЦ ЦЗ та БЖД у Міністерстві внутрішніх справ України, на навчально-методичні установи буде покладено нові завдання.

Загалом засідання педагогічної ради пройшло організовано, у діловій, конструктивній атмосфері. Усі учасники засідання педагогічної ради активно обговорювали питання порядку денного, обмінювались думками та планували подальшу діяльність щодо удосконалення навчального процесу задля відповідності його сучасному рівню.

Начальник Центру Сергій Вовчук подякував колективу за високі показники проведення теоретичної та практичної підготовки керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 57 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]