НОВИНИ » 2018 » Листопад » 30 » Завершення функціонального навчання
15:13
Завершення функціонального навчання

З 26 по 30 листопада 2018 року в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області завершилося останнє у цьому році навчання з підвищення кваліфікації у сфері цивільного захисту, котре проходили керівники органів місцевого самоврядування.

У процесі проведених практичних та семінарських занять, групових вправ, викладачі курсів та методисти роз’яснювали керівникам місцевих органів влади основні заходи щодо захисту населення, територій, матеріальних цінностей від можливих надзвичайних ситуацій; слухачі працювали над розробкою плануючих документів з цивільного захисту Також обговорено питання організації роботи консультаційних пунктів з надання допомоги населенню щодо вивчення дій у надзвичайних ситуаціях, способів та методів захисту від них.

До проведення навчання залучались працівники ГУ ДСНС України у Рівненській області, фахівці Комунального закладу „Рівненський обласний центр здоров’я”.

Перед слухачами курсів виступив начальник Центру, полковник служби цивільного захисту Сергій Вовчук, який розповів про введення в Україні, для окремих територіальних підсистем, правового режиму воєнного стану.

На завершальній стадії функціонального навчання зі слухачами проведено кейс-метод, у котрому кожен слухач міг побувати у ролі керівника з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, організовувати проведення заходів цивільного захисту в різних режимах функціонування структурних ланок єдиної державної системи цивільного захисту.

Після завершення курсу навчання та практичного заняття з розв’язання тестових завдань слухачі отримали відповідні посвідчення.

Віктор Зейда, викладач
НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 41 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]