НОВИНИ » 2018 » Червень » 22 » Змагання за першість з пожежно-прикладного спорту „Найсильніший пожежний-рятувальник”
13:08
Змагання за першість з пожежно-прикладного спорту „Найсильніший пожежний-рятувальник”

21 червня 2018 року на території 2-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рівне усі присутні стали свідками захопливої боротьби між пожежно-рятувальними підрозділами Рівненської області.

Цього дня у змаганнях за першість Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області з пожежно-прикладного спорту та „Найсильніший пожежний-рятувальник” за форматом „Firefighter Combat Challenge” взяли участь 23 команди з усієї області.

З метою встановлення партнерських відносин між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та фундацією Firefighter Сombat Сhallenge Республіки Польща, проведення спільних спортивних заходів, а також створення нових команд FCC на території України та популяризації професії рятувальника до проведення заходу долучився директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України полковник Володимир Демчук та представник фундації Firefighter combat challenge Республіки Польща Єжи Кулічкі.

Програма заходу була сповнена непростими випробуваннями і для того, щоб перемогти, учасникам довелося докласти максимум зусиль та продемонструвати неабияку фізичну підготовку. За правильністю виконання кожного елементу постійно слідкувало професійне журі. Кращих обирали у наступних категоріях: підйом по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, пожежна естафета 4х100 метрів, естафета „Найсильніший пожежний рятувальник” та оперативне розгортання від автоцистерни. Активну участь у підготовці проведення змагань та суддівстві брали майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки та майстер виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії Сергій Брикса Навчально-методичного центру області.

 

В ході робочого візиту Володимир Демчук відвідав Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Рівненської області. Начальник центру полковник служби ЦЗ Сергій Вовчук ознайомив його з навчально-матеріальною базою установи, також було обговорено актуальні питання щодо виконання Плану комплектування слухачами навчально-методичного центру на 2018 рік та питання методичного супроводу організації і проведенння заходів цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах Рівненської області.

Колектив навчально-методичного центру в ході повсякденної діяльності працює над забезпеченням керівного складу, фахівців цивільного захисту та населення комплексом знань і навичок умілих дій у надзвичайних ситуаціях в складних умовах внутрішньополітичних обставин та сучасного техногенного середовища.

Віталій Сас,
майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки
Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД та БЖД Рівненської області

Переглядів: 111 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]