НОВИНИ » 2017 » Жовтень » 20 » Зустріч із учнями у пожежному класі-музеї „Промінець”
15:27
Зустріч із учнями у пожежному класі-музеї „Промінець”

На виконання наказу МОН України, ДСНС України від 16.04.2014 № 462/204 „Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах України” у Рівненській області, з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення, щороку організовуються й проводяться Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності.

Проведення Тижнів знань у навчальних закладах двічі на рік: у квітні-травні та жовтні-листопаді вже стало традиційним, у такий спосіб організатори заходу намагаються ще раз нагадати дітям про можливі небезпеки та допомогти краще запам’ятати правила безпечної поведінки.

Відтак, методисти обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області взяли участь у заході для учнів 5 класу НВК №2 „Школа-Ліцей” на базі загальноосвітньої школи №24 м. Рівного, де вже багато років працює створений рятувальниками і освітянами пожежний клас-музей «Промінець». Це один із кращих музеїв області, що отримав статус народного і виховує дітей на прикладах мужності вогнеборців, відтворює процес розвитку і становлення пожежної охорони та демонструє традиції пожежно-рятувальної служби.

 

Завідувач музею Людмила Холохолова провела відкритий урок „Правила пожежної безпеки”, розповіла дітям про причини виникнення пожежі та про те, як діяти, якщо пожежа вже виникла, яких правил необхідно дотримуватись. Нею були охарактеризовані види надзвичайних ситуацій та способи запобігання їх виникненню, адже набуті знання допоможуть зберегти не лише майно, а й здоров’я чи, навіть, життя людини.

До відкритого заходу долучилися фахівці навчально-методичного центру, котрі провели бесіду з основних правил поведінки при експлуатації побутових газо- та електроприладів. Для закріплення знань було проведено вікторину, котра складалася з чотирьох етапів. Перший етап – загадки, другий – питання-відповіді, третій – цікаві ребуси та четвертий – кросворд.

На завершення діти отримали сувеніри, а також пам’ятки застережливого характеру, інформація котрих поповнить їхній багаж знань з безпеки життєдіяльності.

Алла Тищенко,
методист обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області

Переглядів: 121 | Додав: kvu | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]